Dostępne są następujące metody płatności kartą kredytową:

 1. Za pomocą usługi płatności Robokassa w dowolny dogodny dla Klienta sposób.
 2. Z pomocą usługi Sbierbank. Aby wybrać płatność za towary za pomocą karty bankowej, na odpowiedniej stronie należy kliknąć przycisk Zapłać za zamówienie kartą bankową. Płatność dokonywana jest za pośrednictwem PJSC SBERBANK za pomocą kart bankowych następujących systemów płatności:

  • MIR (umieść logo WORLD);
  • VISA International (umieść logo VISA International);
  • Mastercard Worldwide (umieść logo Mastercard Worldwide);
  • JCB (umieść logo JCB).

  W przypadku płatności (wprowadzenie danych karty) zostaniesz przekierowany do bramki płatniczej PJSC SBERBANK. Połączenie z bramką płatniczą i przekazywanie informacji odbywa się w trybie bezpiecznym z wykorzystaniem protokołu szyfrowania SSL. Jeśli Twój bank obsługuje technologię bezpiecznych płatności online Verified By Visa, MasterCard SecureCode, MIR Accept, J-Secure, może być konieczne wprowadzenie specjalnego hasła w celu dokonania płatności.

  Ta strona obsługuje 256-bitowy szyfrowanie. Poufność zgłaszanych danych osobowych zapewnia PJSC SBERBANK. Wprowadzone informacje nie będą udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez ustawodawstwo Federacji Rosyjskiej. Płatności kartami bankowymi są realizowane w ścisłej zgodności z wymogami systemów płatniczych MIR, Visa Int., MasterCard Europe Sprl, JCB.