Повне керівництво по прямих доставках (дропшіп) з AliExpress

Wysyłka zewnętrzna przez bezpośrednią dostawę (dropship) z AliExpress

Dropshipping to świetny sposób na rozpoczęcie działalności w obszarze handlu elektronicznego, bez martwienia się o stany magazynowe czy dostawę. To banalne i proste do zrobienia - bardziej potrzebne jest sporządzenie listy towarów, które odbierzesz na sprzedaż na swojej stronie internetowej i wysłanie e-maila do swojego naczelnika poczty, aby wysłać towar zgodnie z nazwą twojej skóry , jeśli zaakceptujesz prośbę.

Uruchomienie w sprytny sposób dropshippingu, aby zaangażować się w tematykę handlu elektronicznego. Z tego powodu trzeba było pogrzebać głęboko w bezimiennych internetowych bazach danych w żartach przełożonego post-pracownika, który momentami potrafił wykonywać ważne zadania, ale i tak samo zdijsnennym. Jeśli jednak Oberlo i Aliexpress stoją po prawej stronie, tutaj wszystko jest znacznie prostsze. Obrażając pracowników pocztowych, świadczą swoje usługi w zakresie dostaw bezpośrednich.

AliExpress ułatwia wysyłanie przedmiotów na sprzedaż do Twojego sklepu bez kłopotów z magazynowaniem lub wysyłką. Możesz zapłacić za towar po cenach hurtowych, po czym towar zostanie wysłany bezpośrednio do Twoich klientów.

Strona główna AliExpress

Dlaczego w przypadku dropshippingu przydatne jest samo vikoristovuvati AliExpress

AliExpress to ogromny rynek z szeroką gamą produktów, które możesz sprzedawać we własnym sklepie. Większość sprzedawców w AliExpress i sprzedawców zagranicznych, ich ceny są bardziej konkurencyjne.

Chcąc, aby AliExpress pozycjonował się jako sklep internetowy, coraz więcej sprzedawców wie, że większość ich klientów to sprzedawcy, a więcej w bezpośrednich dostawach.

Dropship z AliExpress

Przede wszystkim nie możesz zapłacić, więc możesz przetestować towar bez żadnego wkładu finansowego. Dzięki AliExpress lub Oberlo możesz rozpocząć bezpośrednie dostawy już dziś, całkowicie za darmo.

Wielu sprzedawców na AliExpress może mieć zdjęcia produktów, dzięki czemu możesz prezentować je na swojej stronie internetowej, a także raporty opisów produktów, które pomogą Ci opisać towary w Twoim sklepie.

Nareshti, vikoristovuvati Dropshipping z AliExpress jest tak samo łatwy, jak zakup produktu dla siebie.

Przyjrzyjmy się bliżej jego funkcjonalności, jak to wszystko działa, jak szukać towaru i sprzedawcy oraz jak pozycjonować się na sukces. Nie martw się o warto - naprawdę łatwo jest wszystko zakończyć. Dropshipping z AliExpress to najlepszy sposób na rozpoczęcie pracy w Internecie, jeśli masz dobre logo.

Dlaczego ludzie będą kupować w twoim sklepie, skoro mogą kupić jeden lub drugi towar w AliExpress?

Dzięki dropshippingowi z AliExpress Twoją przewagą konkurencyjną nie będzie cena ani unikalne opatentowane towary. Twoja przewaga konkurencyjna to bezpośrednia dostawa towaru do klienta, wcześniej niż konkurencja.

Tse rozdribny arbitraż.

Dla Ciebie przede wszystkim główne przewagi konkurencyjne - właściwy marketing i ciągłe poszukiwanie klientów. Zawsze możesz zwiększyć liczbę klientów dzięki nowym propozycjom, produktom, markom, tworzeniu treści i doskonałej obsłudze.

Wyposażenie sklepu

Teraz, jeśli rozumiesz istotę robotów dropshippingowych z AliExpress i stworzyłeś własny sklep, przed zaprojektowaniem pierwszego spotkania, zróbmy to ponownie.

Wybierz swoją niszę i produkty

Pierwsza część ulepszenia Twojego sklepu wynika z wyboru niszy. Jeśli nie wiesz dlaczego, przyjrzyj się stworzonym kategoriom produktów na samym AliExpress i spróbuj dowiedzieć się, czego najwięcej można znaleźć w wyprzedaży dowolnego produktu.

kategorie aliexpress

Jeśli wybierzesz obszar towarów, które są sprzedawane, czas przejść bezpośrednio do samych towarów. Spróbuj wybrać towar, który chciałbyś odsprzedać w swoim sklepie. W tsomu ker_vnitsv_ vibir zupiny na trampkach.

Trampki z AliExpress

Dowiedziawszy się więcej o sklepie AliExpress, zrozumiesz, że istnieje po prostu duży wybór produktów na każdy gust, że wybór może być ważniejszy. Wino może również powodować bóle głowy, więc nie wybierasz najlepszego produktu od właściwego dostawcy.

Przydatna lista kryteriów wyboru towarów. W tym przypadku nie ma dowodów naukowych, ale ta lista skutecznie pomaga wybrać bestsellery. Oś przemówień, jak należy sprawdzić przy wyborze produktu na AliExpress dla dropshippingu:

Żadnych marek, podróbek i innych produktów: być wyjątkową brandy, aby nie marnować na odsprzedaży takich podróbek i pidrobków. Żart nieoznakowane towary. Jeśli chodzi o produkt, czy to dowolne logo, wyłącz go na pierwszy rzut oka, włącz, a także bądź oryginalny. Nie ryzykuj, wybierając towary nie od nielicencjonowanego sprzedawcy, więc naprawdę nie możesz zrozumieć, że produkt jest prawdziwy. Tse mozhe znacznie otaczają twój wybór, więc jeśli chodzi o obszar towarów, marka nie jest ważna, na przykład akcesoria elektroniczne lub ubrania.

Bezpłatna wysyłka z ePacket: Jeśli to możliwe, spróbuj odsprzedać tylko kilka przedmiotów, które można dostarczyć za dodatkową bezpłatną wysyłkę ePacket. Większość towarów na AliExpress pochodzi z Chin lub Hongkongu, dostawa ePacket jest nie tylko najbardziej ekonomiczna, ale także jedna z najczęściej spotykanych, jeśli po prawej stronie znajdują się grupy małych towarów.

AliExpress wysyłka

Ponad 300 zobowiązań: towary, które mogą być dużą liczbą zamovlen, mogą rozpovіsti kіlka cіkavih przemówień. Przede wszystkim lepiej mówić o obecności napoju na towarze. Inaczej można obwiniać naczelnika poczty, wpuszczać okruchy, że czyny z tych modlitw się powtarzają. Jeśli szukasz nowego produktu, wypróbuj jogę, aby uzyskać więcej informacji.

Sortowanie AliExpress

Ocena powyżej 4,5 gwiazdki: ważne jest również, aby towar, jeśli planujesz odsprzedać, miał wysoką ocenę (powyżej 4,5 gwiazdki), a jego sprzedawca – pozytywną opinię. Aby znaleźć wszystkie informacje o sprzedawcy towarów, możesz wybrać rozszerzenie dla Chrome pod nazwą AliExpress Seller Check.

Ocena sprzedawcy AliExpress

Zobacz bardziej szczegółową recenzję recenzji i ocen, odmów z innych zakupów, a drugi wybór jest lepszy, niższy to po prostu system oceny AliExpress.

Niska cena z wysoką marżą gwarancyjną: w zalezhnostі vіd towary, jeśli chcesz odsprzedać, spróbuj przyciąć przy zakupie towarów w cіvlі vіdіpazonu vіd 1 $ do 20 $. Aby zadowolić mniej ryzykowne, jeśli musisz wydać pieniądze na sprzedaż. Twój produkt może kosztować od 20 do 50 USD lub więcej. Na przykład możesz znaleźć trampki na AliExpress za około 20 USD i odsprzedać je za 50 USD. Tse dają 60% nadwyżki.

Duża ilość niebrudzących zdjęć produktu: Zachowaj ostrożność i szacunek podczas oglądania zdjęć, aby oryginalne zdjęcie zostało ponownie rozważone na podstawie oryginalnego próbnika. Nasza godzina ma szansę, że zdjęcie może zostać skradzione do innego sprzedawcy detalicznego, będzie świetnie. Wyszukaj obraz w Google, aby stwierdzić, że produkt jest prawdziwy, a marka nie jest na sprzedaż ani że dotyczy innego produktu.

Zdjęcie produktu AliExpress

Sprzedawca komunikacji: nie wahaj się prosić sprzedawców jedzenia przed nim, jakbyś prosił o nową modlitwę. Dobry, rzetelny sprzedawca szybko zareaguje na wszystkie Twoje potrzeby. Jeżeli sprzedawca nie odpowiada na zawiadomienie - najpierw na co trzeba zwrócić uwagę i przejść do wyboru innego sprzedawcy.

Dodawanie towaru do Twojego sklepu

Gdy tylko skompletujesz sklep np. dzięki Shopify, czas dodać towar. Ten krokodyl jest bardziej pełen szacunku, nie jest to takie łatwe - skopiuj obraz i opis towarów z AliExpress i umieść je na swojej stronie internetowej.

Aby sklep odniósł sukces konieczne jest jego pozycjonowanie w taki sposób. Do tego przemówienia varto vrakhovuvaty kіlka, yakі і razglyanaemo.

Napisz opis towaru. Opisy bogatych towarów na AliExpress nie zostały napisane przez copywriterów, ale w celu szczegółowego wyjaśnienia zalet. Więc nie pluj na nich. Pojawienie się potężnych unikalnych treści w dłuższej perspektywie skutecznie służy biznesowi (Google ignoruje powielane treści) i pomaga zwiększyć ryzyko uszkodzenia boku towaru.

Poinformuj klientów o warunkach dostawy. Zaleca się rozm_shchuvati na towarach stor_nc_ (lub na drugim miejscu m_sc_ w sklepie), aby klienci potrzebowali co najmniej 20 dni (w depozycie pocztowym) na odebranie ich zamovlennya. Oskіlki bolshіst postalnikov na AliExpress roztashovanі w Chinach, godzina dostawy może być większa, nizh 20 dni.

Vykoristovyte dodatok vіdstezhennya zamovlenya. Jeśli po prawej stronie będzie więcej niż trzykrotność okresu dostawy, nie będzie więcej osób dzwonić, klієnti często obezwładnia arkusze elektroniczne z jedzeniem o godzinie dostawy obiecanego towaru. Sprawdź dodatek do Shopify App Store, aby zaktualizować status zakupu produktu.

Status zamówienia AliExpress

Promuj bezpłatną wysyłkę. Jeśli możesz stać się jedną z przewag konkurencyjnych, zalecamy promowanie bezpłatnej wysyłki wśród swoich klientów, ułatwiając bezpłatną/tanią wysyłkę, promowaną przez sprzedawców bagatma na AliExpress.

Cennik. Przyjrzyj się informacjom o wzroście narodowości towarów około dwukrotnie. Z 50-procentową marżą, aby umożliwić rozwój działalności stand-up, a także pokryć koszty marketingu.

Dodaj towary do swojego sklepu z Oberlo. Zamiast ręcznie dodawać towary z AliExpress do serwisu, możesz przyspieszyć Oberlo w celu szybkiej dostawy towarów do sklepu.

Jak vikoristovuvaty dropshipping z AliExpress

Teraz, jeśli sklep jest zaopatrzony w towary gotowe do sprzedaży i dostawy, po co pracować, jak szybko będziesz pierwszy?

Dropship z AliExpress działa tak samo jak zwykły dropship. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, wyślij towar do AliExpress i wprowadź nazwę i adres klienta. Sprzedawca AliExpress zajmuje się wszystkim innym.

Błędem jest tworzenie małej tabeli z listą towarów na stronie, która pokaże kwotę sprzedaży, kwotę zakupu na AliExpress i listę AliExpress. W tej randze za każdym razem, gdy spotkanie zostanie odebrane, będzie o rząd wielkości łatwiej poznać pracownika poczty na AliExpress, a także zmienić ceny.

Analiza cen AliExpress

Ponadto możesz wygrać Oberlo, które jest również łatwe w użyciu, w tym pytaniu o wycenę na AliExpress i prośbie o zmianę ceny.

Dobrym pomysłem jest poinformowanie sprzedawcy na AliExpress o tym, że jesteś dropshipperem. W tej randze post-pracownik nie będzie zawierał żadnej faktury rahunok ani reklamy akcії w towarach vіdpravlyaєts klієntovі.

Składając wniosek, możesz po prostu usunąć powiadomienie sprzedawcy. Bardzo krótka notatka: „Robię dropshipping. Bądź miły, żadnych kampanii reklamowych i faktur rakhunkowskich! Dla sprzedającego, który będzie wystarczająco niski.

Potwierdzenie zamówienia AliExpress

Jak wcześniej sądzono, jeśli dostawca znajduje się w Chinach - spróbuj wybrać dostawę ePacket, ponieważ ta funkcja jest dostępna jako opcja dostawy. Wielu pracowników pocztowych zaproponuje tę opcję dostawy całkowicie za darmo.

Gdy tylko sprzedawca skompletuje zamówienie, otrzymasz elektroniczny arkusz z wezwaniem do korekty towaru.

Aliexpress wysłane zamówienie

Naciśnij wiadomość w arkuszu, aby przejrzeć wiadomość, tak jakbyś chciał sprawdzić numer.

AliExpress zarządza zamówieniami

Przejdź do witryny sklepu Shopify i wypełnij wniosek. Obov'yazkovo, aby wprowadzić numer vodstezhennya.

Dodaj informacje o śledzeniu do Shopify dla wysyłki AliExpress

Jestem za! Teraz pozostaje tylko sprawdzić, czy klienci nie zabiorą zastawu. Jeśli się mylisz, AliExpress wyśle ​​e-mail z potwierdzeniem, że prośba została anulowana. Obov'yazkovo należy sprawdzić potwierdzenie opinii klienta. Następnie możesz wszystko potwierdzić. Warto spróbować pozbyć się windykacji vipadkovy, niezależnie od tego, czy w dostawie towarów są jakieś negarazdіv - wszystkie problemy z jedzeniem i problemami można rozwiązać bez pośrednictwa pracownika poczty za pośrednictwem AliExpress i wiedzieć, jak je naprawić.

Jaki jest zwrot towaru i zaobіv?

Bagato postachalnik_in AliExpress nie proponuje zwrotu towaru w zaobіv. Oznacza to, że zdarza ci się przetwarzać zwrot towarów i zaobіv jeden ze sposobów dekіlkoh. Problem z zakupem towarów w sklepie jest w dekіlkoh vipadkah - albo towary nie są dostarczane, albo kupujący nie jest zadowolony ze swojego zakupu.

Przy pierwszej kolejce dnia ten, kto nie dotarł do kupujących, jest winny zwrotów do lidera pocztowego AliExpress. W chwilach poczucia winy zwróć się do post-pracownika, aby rozwiązać problem, lub zwróć się do AliExpress, aby uzyskać „Ochronę zakupu”.

Jeśli klient po prostu nie jest zadowolony z towaru, poproś go o pieniądze za oszustwo i poproś klienta o przesłanie zdjęcia kiepskiego produktu. Po co przekierowywać sprzedawców AliExpress i starać się wyjaśnić związek przyczynowy w możliwie najkrótszy sposób.

Rozwój biznesu dzięki dropshippingowi

Po udanych pierwszych sprzedażach czas zacząć rozmawiać o tym, jak możesz rozwijać swój biznes i zarabiać więcej groszy.

Za kolbę varto naucz się wiedzieć i odnawiać, jaki post-pracownik ma najlepsze towary, a jaki nie. Lepiej budować własny biznes na zasadzie wzajemnego wsparcia, inaczej wszystko poszło na marne. Tse pozwalają otrimati na większą vigidnі tsіni i obrobku priorytet zamovlen.

Większość pracowników pocztowych w AliExpress wygrała Skype. W przypadku rezerwacji od tego samego sprzedawcy, zaleca się poprosić o kontakt Skype w celu opracowania wizytówek. Dodatkowo, jeśli sprzedawca chce zamieścić powtórne zamówienie i udaną sprzedaż, możesz dać nam możliwość umieszczenia swojego logo na twoich towarach, a także dołączyć różne koszulki lub firmowe wkładki do przesyłek.

Zostań dropshipperem

Najlepszą częścią dropshippingu z AliExpress jest możliwość protestu przeciwko sprzedawanym towarom w Twoim sklepie. Brak gwarancji dla tych, którzy będą sprzedawać ten sam produkt? Po prostu przynieś jogę do swojego sklepu i protestuj jogę na sprzedaż! Nie wychodź? Po prostu zobacz jogę ze sklepu i wypróbuj inną. Za kolbę pracy Oberlo stanie się czołowym pomocnikiem.

Zavdyaki v_dsutnostі pochatkovoї zastavnoї vartosti і postіynoї іventarizatsії varіvіv, pіy svіy іy business іzhe.