plata by mono shopify

Plata by mono - Wygodna i niezawodna bramka płatnicza dla ukraińskich sklepów internetowych na Shopify

Biznes internetowy na Ukrainie nadal pomyślnie się rozwija, pozyskując nowych klientów i partnerów, także z zagranicy. Każdy handel wiąże się z przepływem transakcji, jednak wielu przedsiębiorców z przyczyn od nich niezależnych pozostaje pozbawionych dostępu do systemów płatności.

Dziś TradeMinister łączy ukraińskie przedsiębiorstwa z MonoPay – optymalną bramką płatniczą, która pomaga rozwiązywać problemy z płatnościami.

Co oferuje TradeMinister przy połączeniu Plata mono

Sprawy finansowe można powierzyć jedynie rzetelnemu i sprawdzonemu partnerowi, a do obliczeń używać wygodnych i maksymalnie chronionych narzędzi. Na tej podstawie podkreślmy główne zalety połączenia MonoPay z platformami handlowymi Shopify:

  • TradeMinister, zajmujący się rozwojem i wsparciem technicznym witryn Shopify, jest oficjalnym partnerem firmy Monobank i świadczy usługę połączenia z bramką płatniczą. Takie partnerstwo budzi zaufanie i gwarantuje jakość pracy.
  • Zakupy internetowe umożliwiają przyjmowanie płatności elektronicznych od klientów online. W przypadku korzystania z MonoPay płatność następuje natychmiast po pomyślnym zamówieniu towaru na stronie internetowej (strona z podziękowaniem). Na stronie administratora pojawia się informacja o dokonanej płatności - status zamówienia zmienia się na opłacone (Zapłacone).
  • Od przelewów pieniężnych nie są pobierane żadne dodatkowe lub ukryte prowizje i odsetki. Tylko oficjalna prowizja Monobanku: 1,3% z rachunków ukraińskich i 2% z rachunków zagranicznych.
  • Opłata, jaką firma płaci za usługi TradeMinister, obejmuje nie tylko instalację bramki Plata by mono, ale także dalsze profesjonalne wsparcie i wsparcie techniczne.

Zalety zakupów online MonoPay dla witryn Shopify

Instalując aplikację MonoPay dla Shopify, Twoja firma zyska nowe udogodnienia płatnicze i inne ważne korzyści:

  • Przyjmowanie płatności od klientów z dowolnych banków, w tym banków zagranicznych, a także płatności za pośrednictwem Apple Pay, Google Pay oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej monobank online.
  • Transakcje za pośrednictwem Plata by mono od Monobanku są zawsze pewne i bezpieczne zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów.
  • Wbudowany programowy rejestrator operacji rozliczeniowych. Korzystając z MonoPay na stronach Shopify, istnieje możliwość podłączenia PRRO w celu natychmiastowego generowania czeków i fiskalizacji sprzedaży, co znacznie upraszcza raportowanie i wzmacnia zaufanie klientów.
  • Terminowe zaksięgowanie środków - wszystkie wpłaty otrzymane w ciągu dnia za pośrednictwem Plata by mono, zaksięgowane zostaną na koncie przedsiębiorcy już następnego dnia.
  • Co ważne, Plata by Mono zapewnia przedsiębiorcom narzędzia analityczne i raportowe. Osobiste biuro rachunkowe przechowuje historię płatności i inne dane, co umożliwia śledzenie transakcji i optymalizację strategii biznesowych.

Integracja Plata by Mono od Monobanku ze sklepem internetowym Shopify to nowoczesna organizacja sprzedaży internetowej. TradeMinister pomoże Ci uczynić Twój biznes jeszcze bardziej funkcjonalnym, bezpiecznym i zyskownym.