Rivo Email Popups Приложения для Поп-апа

Wyskakujące okienka e-mail Rivo Wyskakujące aplikacje

Wyskakujące okienka e-mail Rivo: Zwiększ liczbę subskrybentów poczty e-mail w sklepie Shopify

Marketing e-mailowy to potężne narzędzie dla handlu elektronicznego, a właściciele sklepów Shopify doskonale o tym wiedzą. Pomaga budować relacje z klientami, zwiększać sprzedaż i rozwijać biznes. Jednak zbudowanie dużej listy e-mailowej jest trudnym zadaniem, szczególnie w przypadku nowych sklepów Shopify. Tutaj przydaje się Rivo Email Popups.

Rivo Email Popups to aplikacja Shopify, która pomaga właścicielom sklepów zbierać subskrybentów e-maili, wyświetlając niestandardowe wyskakujące okienka w ich witrynie. Dzięki wyskakującym okienkom e-mail Rivo możesz tworzyć piękne i atrakcyjne wyskakujące okienka, które będą motywować odwiedzających do zapisania się na Twoją listę e-mailową.

Jedną z kluczowych cech Rivo Email Popups jest łatwość obsługi. Jest bardzo łatwy w użyciu i możesz tworzyć wyskakujące okienka w ciągu kilku minut bez żadnej wiedzy programistycznej. Aplikacja oferuje szeroką gamę szablonów, które możesz dostosować, aby pasowały do marki i stylu Twojego sklepu. Możesz także dodawać obrazy, tekst i inne elementy do wyskakujących okienek, aby uczynić je bardziej atrakcyjnymi.

Kolejną wspaniałą cechą wyskakujących okienek e-mail Rivo są funkcje targetowania. Możesz wybrać wyświetlanie wyskakujących okienek określonym odwiedzającym na podstawie ich zachowania, takiego jak lokalizacja, przeglądane produkty i odwiedzane strony. Dzięki temu Twoje wyskakujące okienka będą wyświetlane właściwym osobom we właściwym czasie, zwiększając Twoje szanse na konwersję.

Rivo Email Popups integruje się również z głównymi platformami marketingu e-mailowego, takimi jak Mailchimp, Klaviyo i Campaign Monitor. Oznacza to, że subskrybenci, których zbierasz za pośrednictwem aplikacji, są automatycznie dodawani do Twojej listy e-mailowej.